Fórum:Osobní stránka na adrese: hsg-forum.diskutuje.cz
Fórum
FÓRUM SKUPINY HAPPY SWEET GIRLS
KDO JE TU Z HSG: Kristýna
2. března 2010 v 15:11
verča m.
já taky ne
2. března 2010 v 15:10
kajkulicek
ahhhhaaaaa to je skoda ja nejsem z prahy
2. března 2010 v 15:10
Míša
myslím že v praze
2. března 2010 v 15:10
kajkulicek
pp
2. března 2010 v 15:10
kajkulicek
a kde
2. března 2010 v 15:09
verča m.
aha super
2. března 2010 v 15:09
Pomocnice-Renča
tak já du dělat test do fanclubu tak zatim ppppp
2. března 2010 v 15:08
Míša
jo budeme mít v dubnu
2. března 2010 v 15:08
Míša
taneeecna vystoupení budeme mít někdy v dubnu
2. března 2010 v 15:08
kajkulicek
a budete mit nakej koncert
2. března 2010 v 15:07
verča m.
a co jdete trénovat
2. března 2010 v 15:07
Míša
mám se docela ok dneska máme trénink
2. března 2010 v 15:06
Pomocnice-Renča
ahoooooj mííšo

2. března 2010 v 15:06
verča m.
ahoj mííško jak se miáš
2. března 2010 v 15:06
kajkulicek
ahoj miso
2. března 2010 v 15:06
kajkulicek
2. března 2010 v 15:05
Míša
ahojkýýý tak sem tu
2. března 2010 v 15:05
Pomocnice-Renča
ne to fakt neviiim
2. března 2010 v 15:04
kajkulicek
cauky a nepride tessss me jeste neposlala ty fotecky
2. března 2010 v 15:03
verča m.
aha